Warning: file(2009/kalendars.csv): failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/meridians/inc/config.php on line 29 Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /www/htdocs/meridians/inc/config.php on line 29 Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /www/htdocs/meridians/inc/config.php on line 67 Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /www/htdocs/meridians/inc/config.php on line 69 Warning: date_timestamp_get() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /www/htdocs/meridians/inc/config.php on line 71

Meridiāns-2009 rezultāti

Meridiāns 2009, 3.kārta Priekuļi 14.04.09 Rezultāti

VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V70 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN

Grupa VC
VietaDalībnieksKomandaLaiks
1Dainis,Jānis KSK 43:31 + 00:00 1000
2Grīviņš,Raivis Individuāli 45:02 + 01:31 966
3Dombrovskis,Mareks AF Klubs 45:51 + 02:20 949
4Vaļģis,Jānis zs Kalnapierbes 45:57 + 02:26 947
5Balodis,Jānis Individuāli 46:02 + 02:31 945
6Radziņš,Kaspars Brāļi 47:08 + 03:37 923
7Rīsmanis,Atis Individuāli 48:47 + 05:16 892
7Brikmanis,Ilmārs Individuāli 48:47 + 05:16 892
9Zeltiņš,Auseklis Upesgravas 49:33 + 06:02 878
10Ezeriņš,Gints Apse 50:28 + 06:57 862
11Baltiņš,Māris Leči 50:48 + 07:17 856
12Kornets,Valdis Cēsis 51:08 + 07:37 851
13Volksons,Ivo BE44 51:48 + 08:17 840
14Rozītis,Andris NBS IS 51:51 + 08:20 839
15Kalniņš,Ginters Individuāli 54:22 + 10:51 800
16Linē,Ingus Ozolkalns 55:32 + 12:01 783
17Krūmiņš,Aigars Individuāli 55:36 + 12:05 782
18Vimba,Jānis ZVOC 56:49 + 13:18 765
19Kornets,Mārcis Cīņas klubs 57:04 + 13:33 762
20Naglis,Aivars Individuāli 57:30 + 13:59 756
21Janovs,Valdis Tieto 1:02:01 + 18:30 701
22Koks,Andris Saulrīti 1:02:13 + 18:42 699
23Miezītis,Gints Valmiera 1:03:08 + 19:37 689
24Ciguzis,Valentīns ZS 1:03:14 + 19:43 688
25Rozenbergs,Andis Veselava 1:03:31 + 20:00 685
26Bērziņš,Sandis Individuāli 1:04:03 + 20:32 679
27Dūdiņš,Alvils Kārdifa 1:06:05 + 22:34 658
28Simsons,Aldis Jāņmuiža 1:09:59 + 26:28 621
29Stucis,Guntars Staļi 1:15:34 + 32:03 575
30Brakšs,Andis Individuāli 1:31:55 + 48:24 473
31Ozoliņš,Varis Individuāli 2:24:20 +1:40:49 301
DSQLogins,Ainārs Individuāli 47:34 0
DSQStračinskis,Alvis B&Co 52:09 0

Kopējais 3.kārtas rezultātu saraksts, EMIT starplaiki un grafiki, Kopvērtējums.

Citas Meridiāns-2009 kārtas:  0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti:
  2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas
 2021: 1 2 3 4 5 2020: 1 2 3 4 5 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5; 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4 2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5
 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4 2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2022 2021 2020 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2022 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

ORIENTĒŠANĀS SPORTA KLUBS MERIDIĀNS © 2022 meridians@meridians.lv