Orientēšanās sacensību cikla "Meridiāns`97" kopvērtējums.
SE Grupa NR.30 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
30007 Veģere Ieva 1971 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 989 908 907 896 889 11589 1
30023 Lebedoka Gunta 1954 US 1000 1000 1000 1000 998 983 978 948 946 892 891 891 11527 2
30012 Līgate Ilze 1978 Valmiera 1000 998 891 878 878 860 834 744 742 717 698 695 9935 3
30009 Brūvere Iveta 1965 OK"KO" 1000 1000 1000 1000 992 913 875 860 588 0 0 0 8228 4
30001 Ābola Alīda 1954 OK Sigulda 1000 1000 1000 1000 984 984 967 911 0 0 0 0 7846 5
30004 Pilābere Agrita 1961 Straupe 1000 903 872 822 821 791 711 564 0 0 0 0 6484 6
30017 Andersone Ilze 1968 Liedags 1000 982 966 914 901 871 848 0 0 0 0 0 6482 7
30039 Johansone Ieva 1975 Meridiāns 1000 943 838 838 794 707 0 0 0 0 0 0 5120 8
30006 Kreile Maija 1977 Meridiāns 865 834 825 791 764 699 0 0 0 0 0 0 4778 9
30005 Abzalone Zanda 1974 Meridiāns 959 899 838 822 793 0 0 0 0 0 0 0 4311 10
30022 Valdmane Vita 1965 Rīts 904 882 874 865 0 0 0 0 0 0 0 0 3525 11
30014 Krūmiņa Dina 1975 OK"Kāpa" 893 848 841 841 0 0 0 0 0 0 0 0 3423 12
30000 Voiceščuka Jana 1970 OK Sigulda 919 853 761 746 0 0 0 0 0 0 0 0 3279 13
30008 Smila Baiba 1972 LSPA 999 805 788 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2592 14
30028 Katlapa Linda 1976 Auseklis 887 779 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1666 15
30003 Užule Agnese 1977 STOPKRĀNS 1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1000 16
30013 Dubrovska Līga 1970 Iecava 892 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 892 17
30011 Pikšēna Ieva 1976 Cēsis 861 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 861 18
30015 Šusta Ieva 1967 OK"KO" 805 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 805 19
SA Grupa NR.42 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
42005 Cīrule Māra 1974 MONA 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 953 920 915 886 794 11468 1
42009 Alksne Dina 1976 Burkānciem 1000 1000 1000 1000 1000 981 932 915 913 889 870 856 11356 2
42026 Zāģere Iveta 1965 Meridiāns 1000 1000 1000 987 966 946 932 928 900 883 880 844 11266 3
42007 Strautniece Antra 1965 GNP 1000 966 965 891 865 824 823 822 819 793 780 759 10307 4
42000 Pilābere Inese 1960 Lauks Depa 1000 1000 928 898 879 857 815 804 793 735 677 0 9386 5
42016 Druvaskalne Iveta 1967 Meridiāns 964 902 873 857 854 831 830 0 0 0 0 0 6111 6
42010 Kreicberga Liene 1978 RTU 1000 1000 987 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2987 7
42002 Grende Inga 1967 PIEPE 1000 1000 984 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2984 8
42006 Gaile Ilze 1978 LSPA 800 779 763 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2342 9
42045 Ozola Baiba 1964 Magnēts 1000 949 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1949 10
42029 Opmane Kristīne 1974 Meridiāns 1000 941 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1941 11
42003 Limbēna Ineta 1973 Sigulda 942 842 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1784 12
42044 Abzalone Indra 1968 Cēsis 889 829 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1718 13
42027 Āboliņa Lāsma 1970 VMD 693 328 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1021 14
42037 Balode Anta 1975 RTU 681 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 681 15
SB Grupa NR.50 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
50021 Boze Inese 1969 DACVĢ 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 989 988 972 958 919 11826 1
50024 Vīksne Daila 1964 FM-33 1000 1000 1000 1000 1000 1000 975 948 904 886 878 0 10591 2
50027 Upmiņa Indra 1962 Imanta 1000 1000 1000 963 938 921 842 712 689 0 0 0 8065 3
50008 Reņģe Dace 1971 ELVA-1 1000 1000 1000 1000 1000 976 844 0 0 0 0 0 6820 4
50030 Kasakovska Anita 1960 Magnēts 900 753 739 709 0 0 0 0 0 0 0 0 3101 5
50006 Līce Lienīte 1974 Magnēts 927 854 809 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2590 6
50011 Dzene Kristīne 1978 LSPA 851 682 456 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1989 7
50001 Anča Dace 1976 LSPA 1000 652 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1652 8
50007 Tukiša Ilze 1975 LSPA 947 665 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1612 9
50014 Fernāte Andra 1971 LSPA 884 618 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1502 10
50016 Mauriņa Ilze 1969 TK Cīrulīš 771 725 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1496 11
50032 Kasakovska Vija 1959 Magnēts 736 713 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1449 12
50010 Intsone Agita 1967 Paparde 931 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 931 13
50035 Meļķerte Linda 1966 Auciems 837 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 837 14
50003 Vilne Sandra 1965 Valmiera 826 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 826 15
50033 Zariņa Baiba 1961 Magnēts 780 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 780 16
50015 Plinče Gunta 1975 LSPA 651 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 651 17
50012 Kalve Ieva 1966 Priekuļi 617 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 617 18
50013 Skrodele Iveta 1976 "Sapnis" 453 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 453 19
50017 Ceriņa Jana 1971 Saulrīti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SC Grupa NR.60 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
60014 Lūsa Inga 1963 IU VIVA 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
60072 Kaliksone Ilva 1971 UniSports 1000 1000 1000 1000 1000 1000 977 932 917 912 880 859 11477 2
60062 Ābelīte Biruta 1959 Cēsis 983 971 961 912 904 884 883 850 843 836 833 831 10691 3
60012 Aizupe Benita 1953 RCU 1000 954 904 883 877 875 800 749 749 746 715 653 9905 4
60024 Kronberga Ruta 1951 Saulrīti 995 923 868 854 832 810 789 739 727 722 718 635 9612 5
60067 Vasere Vizma 1960 NOREL 976 913 840 819 768 768 743 711 699 667 647 641 9192 6
60019 Hartmane Inese 1954 Daiļrade 914 905 860 811 803 710 683 667 627 623 600 598 8801 7
60057 Lapiņa Līga 1962 Līgatne 875 817 795 788 777 763 756 708 669 637 591 569 8745 8
60003 Kornete Līga 1968 DENS 1000 861 796 790 775 676 674 654 638 616 565 557 8602 9
60010 Suharževska Erna 1954 Cēsu PĢ 826 771 686 616 584 569 551 538 471 0 0 0 5612 10
60020 Kide Sandra 1965 Cēsis 708 589 589 581 580 560 540 509 464 392 0 0 5512 11
60070 Koka Lida 1959 Saulrīti 665 652 564 543 530 450 406 388 0 0 0 0 4198 12
60015 Krūmiņa Dace 1968 ZS 1000 786 743 692 634 0 0 0 0 0 0 0 3855 13
60021 Zvaigzne Liena 1972 Sigulda 1000 722 695 607 0 0 0 0 0 0 0 0 3024 14
60030 Lūkina Ilze 1967 Sigulda 1000 936 788 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2724 15
60022 Ūdre Zaiga 1958 Rīga 680 649 504 493 387 0 0 0 0 0 0 0 2713 16
60017 Banka Līga 1968 Jāņmuiža 968 715 495 405 0 0 0 0 0 0 0 0 2583 17
60029 Ozoliņa Zeltīte 1966 Limbaži 790 480 477 328 0 0 0 0 0 0 0 0 2075 18
60004 Dzalba Ilze 1976 GNP 757 707 502 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1966 19
60023 Vītola Inta 1964 Inciems 933 856 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1789 20
60026 Uzrauga Anda 1959 Meridiāns 636 503 430 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1569 21
60009 Antone Signe 1968 ABOS 1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1000 22
60018 Jansona Linda 1968 Cēsis 484 439 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 923 23
60016 Arnicāne Dace 1978 851 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 851 24
60025 Buža Vaira 1966 Priekuļi 640 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 640 25
60068 Lepiksone Maija 1976 LU 555 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 555 26
60028 Ananiča Santa 1975 Rīga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60005 Antone Signe 1968 ABOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60027 Aščuka Agnese 1979 Rīga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
S35 Grupa NR.40 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
40004 Grunde Ligita 1954 Seniors 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
40008 Krūze Iveta 1956 "WE" 1000 1000 996 952 936 918 916 870 852 846 843 835 10964 2
40015 Pikšena Maiga 1953 Limbaži 1000 1000 1000 979 954 895 888 887 863 861 839 797 10963 3
40018 Stramkale Anita 1955 Rauna 1000 968 954 934 867 859 855 826 809 804 804 788 10468 4
40009 Bīriņa Inga 1959 Saulrīti 994 957 929 906 905 886 863 809 807 771 738 730 10295 5
40002 Alksne Aija 1956 Straupe 1000 962 950 880 865 864 856 835 827 826 797 0 9662 6
40003 Riekstiņa Anita 1957 Cēsis 982 874 839 812 811 806 777 761 739 735 717 697 9550 7
40005 Padoma Sandra 1958 Limbaži 905 841 801 790 762 723 691 678 646 644 637 590 8708 8
40001 Zariņa Līga 1960 Magnēts 846 799 664 626 607 586 0 0 0 0 0 0 4128 9
40006 Zvirbule Zaiga 1959 US 902 826 777 733 0 0 0 0 0 0 0 0 3238 10
40000 Strazdiņa Gundega 1957 Azimuts 1000 999 687 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2686 11
S40 Grupa NR.51 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
51014 Skrastiņa Modrīte 1954 IDA 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
51015 Limbēna Rudīte 1949 Sigulda 1000 1000 1000 1000 995 976 967 966 951 920 901 885 11561 2
51009 Vandāna Ilona 1946 Valmiera 1000 1000 996 996 963 958 918 885 884 873 832 831 11136 3
51000 Verpele Aina 1953 Cēsis 972 940 917 872 867 861 855 847 825 821 814 813 10404 4
51013 Jansone Maija 1944 RTU 1000 937 901 892 859 837 827 817 807 796 787 780 10240 5
51010 Kļava Inta 1944 Cēsis 882 875 830 811 795 786 771 765 764 758 753 748 9538 6
51011 Kalvāne Lidija 1946 Lattelekom 913 881 847 801 768 757 718 715 711 705 701 696 9213 7
51004 Kalvele Laima 1944 LMA 907 858 835 775 764 762 743 637 0 0 0 0 6281 8
51008 Lietuviete Valentīna 1949 LU 1000 1000 1000 981 853 0 0 0 0 0 0 0 4834 9
51007 Linde Ināra 1957 Rīga 991 956 931 695 682 186 0 0 0 0 0 0 4441 10
51019 Egle Ināra 1952 Meridiāns 793 681 679 642 569 532 523 0 0 0 0 0 4419 11
51012 Tabaka Inta 1953 ELVA-1 1000 969 874 708 606 0 0 0 0 0 0 0 4157 12
51006 Sildedze Dzintra 1943 Prizma 911 901 876 817 0 0 0 0 0 0 0 0 3505 13
51001 Rēķe Velta 1953 Saulrīti 678 621 559 554 503 463 0 0 0 0 0 0 3378 14
51005 Indriksone Ligita 1956 LSPA 923 751 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1674 15
51016 Vilciņa Gunta 1951 VMD 594 516 386 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1496 16
S50 Grupa NR.63 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
63001 Skujiņa Erna 1936 Limbaži 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
63013 Slaviņa Anna 1940 OK"Kāpa" 1000 1000 1000 1000 1000 1000 988 986 934 904 827 699 11338 2
63005 Zukule Lidija 1932 Sigulda 982 907 850 786 773 765 731 731 683 679 675 671 9233 3
63003 Pāna Ilda 1935 Meridiāns 1000 914 868 851 818 731 726 710 661 646 635 619 9179 4
63008 Habermane Maruta 1947 Sigulda 884 856 849 786 751 733 726 699 682 602 508 419 8495 5
63014 Mitrevica Maruta 1941 Sigulda 1000 907 790 761 746 745 680 667 615 549 0 0 7460 6
63000 Bērziņa Dzidra 1930 Valmiera 682 676 659 650 631 629 597 592 581 511 507 505 7220 7
63019 Austriņa Aina 1933 Cēsis 740 714 707 702 701 653 592 491 455 0 0 0 5755 8
63002 Andersone Aija 1936 Seniors 1000 765 729 708 704 656 0 0 0 0 0 0 4562 9
63009 Šulte Laimdota 1943 Rīga 680 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 680 10
63004 Gobiņa Guna 1940 Dzērbene 496 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 496 11
63007 Lepse Ināra 1944 LSPA 460 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 460 12
S18 Grupa NR.52 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
52007 Skrastiņa Aija 1982 Cēsis 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
52002 Pikšena Ilze 1979 Limbaži 1000 1000 1000 1000 972 972 960 950 935 930 905 880 11504 2
52004 Bīriņa Anda 1982 DACVĢ 1000 1000 1000 1000 973 973 944 934 922 905 790 755 11196 3
52025 Cīrule Laura 1979 Straupe 829 665 636 636 630 573 566 0 0 0 0 0 4535 4
52030 Āboliņa Liene 1981 STOPKRĀNS 1000 977 804 636 0 0 0 0 0 0 0 0 3417 5
52009 Paleja Iveta 1980 Jāņmuiža 800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 800 6
52008 Rakicka Inga 1980 Jāņmuiža 781 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 781 7
52006 Limbēna Ieva 1979 Sigulda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
S16 Grupa NR.61 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
61023 Balode Ieva 1981 Priekuļi 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 956 932 885 868 11641 1
61049 Pušpure Sanita 1982 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 881 876 868 863 835 11323 2
61031 Kinča Kristīne 1982 Priekuļi 1000 1000 1000 1000 976 924 917 870 862 854 842 816 11061 3
61014 Veide Liene 1982 Limbaži 1000 1000 1000 891 756 716 705 681 624 558 521 0 8452 4
61008 Kaminska Elīna 1982 Rīga 905 808 719 566 550 543 530 519 0 0 0 0 5140 5
61007 Kalvīte Solvita 1981 Cēsu 2.psk 920 832 779 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2531 6
61063 Kalniņa Madara 1981 Auseklis 1000 980 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1980 7
61062 Cīrule Ieva 1981 Straupe 914 718 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1632 8
61021 Maslovska Ilze 1982 Straupe 845 560 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1405 9
S14 Grupa NR.72 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
72010 Vīne Elīna 1984 Straupe 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 978 965 931 837 11711 1
72007 Ducena Līva 1984 Sporta sk. 1000 1000 1000 1000 999 970 932 918 909 906 822 808 11264 2
72008 Krišjāne Ruta 1984 Sporta sk. 1000 1000 1000 1000 1000 961 913 883 846 814 800 762 10979 3
72005 Zariņa Ilze 1984 Rauna 1000 943 935 927 887 876 873 846 843 838 742 720 10430 4
72006 Daugaviete Ieva 1984 Sporta sk. 1000 1000 1000 887 863 854 843 812 801 710 703 684 10157 5
72019 Ormane Inga 1983 Straupe 1000 922 918 852 627 617 610 260 0 0 0 0 5806 6
72024 Rollere Agnese 1983 Limbaži 890 848 843 755 512 406 397 0 0 0 0 0 4651 7
72016 Ivanova Maija 1983 Rauna 1000 969 844 592 0 0 0 0 0 0 0 0 3405 8
72030 Nīmane Monta 1984 Liepa 996 921 817 640 0 0 0 0 0 0 0 0 3374 9
72054 Kursīte Līga 1983 Cēsu PĢ 1000 863 603 452 0 0 0 0 0 0 0 0 2918 10
72015 Bērziņa Līna 1983 Ieriķu sk. 832 712 696 634 0 0 0 0 0 0 0 0 2874 11
72013 Pētersone Vita 1984 Raiskums 800 659 638 432 0 0 0 0 0 0 0 0 2529 12
72026 Nīmane Diāna 1983 Liepa 954 852 518 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2324 13
72037 Dovidāne Inga 1983 Rauna 864 515 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1379 14
72020 Pinzule Līga 1984 Valmiera 836 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 836 15
72035 Batņa Zane 1983 Rauna 681 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 681 16
72011 Anuščenko Laura 1984 Rauna 676 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 676 17
72012 Tīrone Ilvija 1983 Cēsu PĢ 616 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 616 18
72025 Liepiņa Baiba 1982 Limbaži 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72021 Rimša Solvita 1984 Stalbe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
S12 Grupa NR.81 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
81004 Rozīte Līva 1985 Straupe 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 987 936 886 11809 1
81011 Kokina Kristīne 1985 Cēsu 2.psk 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 986 802 11788 2
81016 Egle Daina 1985 Ģimnāzija 1000 1000 520 510 507 0 0 0 0 0 0 0 3537 3
81019 Peiseniece Madara 1986 Salaspils 830 807 577 538 376 0 0 0 0 0 0 0 3128 4
81007 Tīlika Līga 1985 Saulrīti 1000 666 537 493 0 0 0 0 0 0 0 0 2696 5
81010 Briška Elīna 1986 Straupe 1000 687 654 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2341 6
81014 Briška Jūlija 1986 Straupe 576 379 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 955 7
81018 Alekse Iveta 1910 Cēsu 1.psk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81017 Apsīte Zane 1984 Cēsu 1.psk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
S10 Grupa NR.90 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
90001 Šūpulniece Līga 1987 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 955 869 850 667 11341 1
90008 Čerņavska Līga 1987 Straupe 1000 1000 960 931 927 905 868 867 819 814 793 737 10621 2
90007 Medne Zane 1987 Straupe 1000 1000 1000 964 916 913 905 807 786 742 736 674 10443 3
90003 Aļļēna Ilze 1987 Rauna 1000 1000 1000 1000 1000 929 665 539 0 0 0 0 7133 4
90013 Nīmane Alise 1987 Liepa 1000 1000 1000 1000 952 915 0 0 0 0 0 0 5867 5
90006 Bīriņa Zane 1988 Meridiāns 1000 815 795 791 719 515 287 0 0 0 0 0 4922 6
90002 Brakša Liene 1987 Cēsu 2.psk 791 765 484 407 396 395 341 0 0 0 0 0 3579 7
90005 Važa Kristīne 1988 Kūdums 1000 735 690 547 532 0 0 0 0 0 0 0 3504 8
90010 Matule Vizma 1987 Meridiāns 830 622 587 482 0 0 0 0 0 0 0 0 2521 9
90009 Baltgalve Rūta 1988 Straupe 993 615 614 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2222 10
90004 Auziņa Arita 1987 Kūdums 684 652 503 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1839 11
90011 Kaļinka Evita 1988 Straupe 947 616 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1563 12
90012 Meijere Baiba 1987 Cēsu 2.psk 666 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 666 13
S8 Grupa NR.91 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
91007 Važa Madara 1990 Kūdums 1000 1000 1000 955 0 0 0 0 0 0 0 0 3955 1
91001 Bukovska Eva 1990 Kūdums 1000 992 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1992 2
VE Grupa NR.00 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
00062 Ozoliņš Jānis 1972 OK"KO" 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 990 973 930 11893 1
00017 Spulle Raimonds 1971 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 987 974 970 965 934 912 898 11640 2
00020 Bužs Igors 1961 Meridiāns 1000 981 943 925 880 871 870 864 851 846 842 794 10667 3
00001 Alksnis Aigars 1979 Straupe 936 892 874 869 851 842 841 827 807 805 799 789 10132 4
00018 Kalvāns Linards 1980 Priekuļi 872 802 767 760 749 739 739 725 718 711 699 678 8959 5
00019 Kreilis Dainis 1982 Meridiāns 866 791 769 764 756 747 746 719 718 687 663 654 8880 6
00022 Gustavs 1964 STOPKRĀNS 984 974 971 944 916 886 881 875 710 0 0 0 8141 7
00066 Mitrevics Uģis 1967 GNP 1000 1000 955 933 913 845 793 754 630 0 0 0 7823 8
00096 Liniņš Ģirts 1969 Magnēts 1000 1000 967 953 851 793 783 0 0 0 0 0 6347 9
00049 Buls Jānis 1950 US 762 746 741 724 700 683 670 621 496 0 0 0 6143 10
00067 Mitrevics Mārcis 1973 Metropole 852 835 820 741 736 736 710 647 0 0 0 0 6077 11
00023 Ivbulis Arnis 1965 OK"KO" 906 897 794 756 710 701 695 549 0 0 0 0 6008 12
00015 Butāns Jānis 1978 DACVĢ 818 789 784 773 735 712 677 663 0 0 0 0 5951 13
00054 Jansons Ints 1968 Cēsis 899 833 797 755 740 707 0 0 0 0 0 0 4731 14
00041 Šmitiņš Gundars 1910 Cēsis 1000 973 964 874 829 0 0 0 0 0 0 0 4640 15
00068 Balodis Jānis 1980 STOPKRĀNS 874 673 660 627 625 616 490 0 0 0 0 0 4565 16
00056 Mankus Guntars 1969 Saldus 1000 939 877 866 840 0 0 0 0 0 0 0 4522 17
00028 Veģeris Ģirts 1971 Meridiāns 959 945 945 857 795 0 0 0 0 0 0 0 4501 18
00000 Kokins Juris 1956 Cēsis 967 893 823 818 817 0 0 0 0 0 0 0 4318 19
00009 Kalniņš Atis 1974 OK"Viļķis" 952 894 869 714 656 0 0 0 0 0 0 0 4085 20
00021 Kārkliņš Kaspars 1972 Veiži 1000 1000 966 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2966 21
00012 Žagars Ivars 1971 Pieb.alus 1000 959 949 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2908 22
00048 Grende Ants 1969 OK"KO" 994 914 899 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2807 23
00057 Birums Ingus 1978 Meridiāns 972 934 894 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2800 24
00065 Rudzītis Rolands 1977 LSPA 963 961 856 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2780 25
00024 Krastiņš Jurģis 1978 REA 969 905 704 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2578 26
00014 Lazdāns Jānis 1970 Brīvnieki 914 908 740 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2562 27
00103 Vītoliņš Andis 1969 OK"Gauja" 895 829 796 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2520 28
00016 Krūmiņš Juris 1969 OK"Kāpa" 838 820 779 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2437 29
00013 Veģeris Ainārs 1968 924 712 704 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2340 30
00061 Arnicāns Guntis 1968 US 921 908 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1829 31
00101 Kokins Aigars 1977 Meridiāns 908 848 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1756 32
00008 Kalniņš Reinis 1977 OK"Viļķis" 832 829 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1661 33
00030 Voiceščuks Uģis 1971 B&Co 856 707 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1563 34
00055 Bisenieks Māris 1971 RTU 774 757 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1531 35
00046 Grīnbergs Artūrs 1970 ERASURE 806 712 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1518 36
00006 Voitenko Uldis 1976 RTU 782 645 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1427 37
00007 Kojalovičs Kaspars 1970 Rīga 705 639 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1344 38
00099 Dāvidsons Ilmārs 1972 Teika 974 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 974 39
00010 Krusts Roberts 1976 RTU 778 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 778 40
00002 Meirāns Māris 1977 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
00003 Dzenītis Juris 1976 Madona 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
00059 Dēliņš Kaspars 1975 Rīga SSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
00004 Metums Uldis 1975 RTU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
00050 Dzērve Gatis 1976 STOPKRĀNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VA Grupa NR.10 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
10800 Grasis Arnis 1970 Sigulda 1000 1000 1000 1000 1000 997 996 977 973 973 960 939 11815 1
10038 Dzalbs Andris 1972 GNP 1000 1000 1000 1000 975 967 957 950 949 933 930 922 11583 2
10001 Mihailovs Aivars 1964 RīgasŪdens 1000 1000 1000 1000 1000 984 976 920 892 864 828 748 11212 3
10050 Lepiksons Alvis 1971 Limbaži 987 975 964 960 946 943 934 897 895 854 840 821 11016 4
10007 Kaņepe Dagnis 1970 Saulrīti 1000 958 950 903 888 882 865 855 837 791 791 760 10480 5
10054 Lepiksons Valdis 1971 OK Sigulda 969 959 942 934 905 875 866 842 816 811 750 707 10376 6
10037 Spalviņš Agris 1962 Rauna 1000 950 893 865 863 840 828 826 820 773 688 664 10010 7
10031 Zariņš Atis 1964 MONA 1000 955 948 937 883 867 840 814 795 793 0 0 8832 8
10072 Ločmelis Artis 1971 B&Co 1000 962 930 910 876 838 808 777 0 0 0 0 7101 9
10011 Gritāns Gints 1975 STOPKRĀNS 1000 1000 993 978 898 892 842 0 0 0 0 0 6603 10
10027 Rudzītis Uldis 1958 ABOS 991 988 945 933 920 852 843 0 0 0 0 0 6472 11
10040 Kļaviņš Jānis 1977 OK"ZB" 682 671 617 599 591 561 545 0 0 0 0 0 4266 12
10003 Blomkalns Leons 1969 Brīvnieki 871 806 770 713 689 0 0 0 0 0 0 0 3849 13
10090 Jansons Matīss 1973 Siļķes 1000 1000 934 768 0 0 0 0 0 0 0 0 3702 14
10042 Leitlands Aldis 1970 Burkānciem 1000 863 748 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2611 15
10043 Sīka Jānis 1976 Tilde 968 934 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1902 16
10014 Veģeris Ainārs 1968 Cēsis 913 872 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1785 17
10044 Miķis Jānis 1978 Drabeši 671 460 407 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1538 18
10012 Andersons Kārlis 1974 STOPKRĀNS 646 599 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1245 19
10047 Brokers Jānis 1977 Cēsis-LLS 760 450 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1210 20
10052 Lācis Alberts 1970 RTU 781 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 781 21
10039 Raugulis Agris 1968 UniSports 730 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 730 22
VB Grupa NR.20 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
20096 Lapiņš Raimonds 1969 Abava 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 994 956 943 11893 1
20018 Ozoliņš Vents 1968 Piepe 1000 1000 1000 1000 1000 984 977 961 927 896 845 844 11434 2
20001 Pikšens Jānis 1977 Limbaži 1000 1000 979 972 955 942 911 898 868 864 862 860 11111 3
20025 Bogdanovs Jānis 1964 Valmiera 964 943 917 853 838 817 811 791 785 779 772 767 10037 4
20003 Zāģers Aivars 1961 CATA 860 828 805 799 755 748 744 734 700 693 693 689 9048 5
20019 Raugulis Agris 1968 UniSports 977 857 826 777 763 756 729 728 722 663 621 603 9022 6
20023 Krūmiņš Ingus 1978 VidzemesAS 1000 1000 1000 969 969 893 855 844 755 701 0 0 8986 7
20002 Hartmanis Ivars 1954 Autoservis 1000 987 901 890 883 882 865 864 850 826 0 0 8948 8
20016 Ozoliņš Mārtiņš 1966 Limbaži 821 811 788 775 762 747 743 708 698 693 685 675 8906 9
20017 Rāviņš Modris 1960 3.CRBP 845 815 801 785 781 763 761 708 676 670 643 626 8874 10
20006 Bīriņš Andris 1959 3.CRBP 824 805 785 713 691 646 629 628 613 581 578 532 8025 11
20026 Melnbārdis Jānis 1978 VIA 942 904 869 864 862 837 776 754 679 0 0 0 7487 12
20144 Pilābers Viktors 1959 PV 846 776 773 712 708 705 693 606 596 0 0 0 6415 13
20033 Ūdris Aigars 1959 Rīga 805 804 727 726 718 700 659 544 466 0 0 0 6149 14
20036 Lācis Andrejs 1959 Smiltene 1000 1000 961 949 826 785 0 0 0 0 0 0 5521 15
20034 Gruzde Egils 1963 Veselava 1000 941 907 902 705 651 0 0 0 0 0 0 5106 16
20014 Krūmiņš Ilgonis 1952 Sigulda 1000 957 728 651 622 599 0 0 0 0 0 0 4557 17
20021 Sarkanis Jānis 1978 Jāņmuiža 931 761 585 562 0 0 0 0 0 0 0 0 2839 18
20029 Mauriņš Didzis 1962 Cesis 917 817 798 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2532 19
20095 Gordejko Genādijs 1961 TEKA 569 512 443 397 350 0 0 0 0 0 0 0 2271 20
20030 Reņģe Uģis 1967 BankServis 799 769 638 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2206 21
20013 Krams Andis 1964 Paparde 933 875 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1808 22
20051 Intsons Artūrs 1965 Rīga 876 787 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1663 23
20027 Pikurs Guntis 1973 Meridiāns 988 647 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1635 24
20024 Pikurs Jānis 1975 Cēsis 854 705 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1559 25
20012 Zvirgzds Jānis 1972 LU 736 671 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1407 26
20055 Dravants Andis 1965 Balt.MIS 715 548 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1263 27
20032 Ozols Raitis 1971 Paparde 869 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 869 28
20020 Jansons Ivars 1972 LDz 863 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 863 29
20056 Intsons Valdis 1974 Rīga 818 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 818 30
20031 Puksis Raimonds 1971 Paparde 704 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 704 31
20004 Pavasars Māris 1961 Azimuts 574 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 574 32
20028 Grunte Aleksandrs 1963 Cēsis 478 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 478 33
20011 Muša Gundars 1972 Cēsu PĢ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20009 Zelčs Ainārs 1966 Piepe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20092 Miķelsons Kristiāns 1973 REA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VC Grupa NR.41 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
41079 Gruzde Egils 1963 Veselava 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 974 973 11947 1
41087 Ābelītis Arnis 1956 CSDD 1000 1000 1000 999 980 978 970 969 965 940 938 932 11671 2
41005 Bundža Oskars 1969 Cēsu Pol. 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 953 937 934 926 911 11661 3
41032 Inka Uģis 1976 Jaunpiebal 1000 1000 1000 979 947 933 914 913 885 798 743 673 10785 4
41019 Blūms Māris 1954 Jāņmuiža 991 978 960 938 922 894 863 854 838 812 809 807 10666 5
41043 Bērziņš Vitolds 1950 3.CP 832 815 782 777 760 755 753 744 743 743 732 726 9162 6
41015 Zeltiņš Auseklis 1952 STAĻI 945 885 843 831 821 773 739 715 706 646 596 564 9064 7
41024 Lūsa Jānis 1959 Jaunpiebal 892 862 825 791 779 762 737 726 697 679 677 568 8995 8
41073 Kornets Valdis 1954 Cēsis 857 807 805 788 757 754 730 693 684 684 667 630 8856 9
41040 Krīpens Indars 1957 VEF 837 801 780 770 728 724 709 703 690 682 668 666 8758 10
41020 Beļaunieks Māris 1961 Limbaži 881 824 804 710 707 684 681 665 651 629 604 599 8439 11
41021 Brakšs Andris 1963 53 1000 702 681 632 616 578 519 488 484 457 386 0 6543 12
41000 Linde Jānis 1954 Meridiāns 911 905 834 824 797 746 734 659 0 0 0 0 6410 13
41002 Jērcēns Andris 1949 Zemessargi 752 653 579 487 477 0 0 0 0 0 0 0 2948 14
41034 Krastiņš Edmunds 1958 UniBanka 788 654 652 606 0 0 0 0 0 0 0 0 2700 15
41035 Auziņš Rolands 1970 956 819 644 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2419 16
41004 Jakstovičs Andis 1973 Zemessargi 949 615 566 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2130 17
41022 Stucis Guntars 1958 STAĻI 770 661 611 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2042 18
41011 Koncs Raivo 1969 Straupe 638 619 567 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1824 19
41023 Putniņš Guntars 1968 Jāņa sēta 547 411 398 347 0 0 0 0 0 0 0 0 1703 20
41031 Frīdenbergs Jānis 1970 figafrī 895 804 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1699 21
41018 Andževs Intars 1978 LSPA 611 507 386 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1504 22
41030 Gailītis Artis 1970 figafrī 727 629 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1356 23
41027 Cimbulis Guntis 1951 ZET 535 526 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1061 24
41017 Rullis Kaspars 1978 LSPA draud 610 385 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 995 25
41059 Grunte Aleksandrs 1963 Cēsis 567 417 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 984 26
41014 Rozenbergs Andis 1965 Priekuļi 904 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 904 27
41088 Berķis Imants 1969 ABOS 860 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 860 28
41016 Āboliņš Alvis 1969 Valmiera 704 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 704 29
41038 Caunītis Andis 1971 MMI 688 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 688 30
41033 Cacurs Gatis 1961 Sigulda 675 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 675 31
41036 Filipovs Valdis 1967 Ind. 614 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 614 32
41025 Ābrams Druvis 1955 Zemessargi 560 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 560 33
41008 Vilnis Ilgonis 1965 NOREL 533 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 533 34
41026 Kalve Andris 1957 VDI 508 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 508 35
41028 Stivriņš Artis 1968 Jāņa sēta 350 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 350 36
41076 Gritāns Rolands 1973 Rīga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41037 Pumpurs Valters 1968 Grund-OPT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41029 Kalniņš Leons 1946 Sigulda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41082 Ceplītis Guntars 1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
V35 Grupa NR.11 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
11029 Limbēns Ilmārs 1948 Sigulda 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 992 985 963 958 11898 1
11030 Kokins Juris 1956 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 966 936 910 11812 2
11027 Millers Ojārs 1960 UniSports 1000 1000 1000 1000 991 975 960 959 933 932 919 912 11581 3
11019 Skrastiņš Gatis 1956 Meridiāns 1000 981 977 956 896 894 878 864 863 854 853 842 10858 4
11007 Tilts Valdis 1962 Vaidava 954 953 860 808 795 795 789 787 781 755 754 692 9723 5
11045 Upmiņš Andris 1962 FM-33 849 842 823 808 805 774 757 757 753 752 742 736 9398 6
11012 Peisenieks Varis 1957 GRINDEKS 964 951 934 914 885 858 837 824 798 733 682 0 9380 7
11000 Jansons Guntars 1960 Seniors 939 879 856 824 810 771 769 735 681 665 608 606 9143 8
11001 Porietis Guntars 1958 SKONTO 809 783 747 747 740 736 735 712 707 686 685 656 8743 9
11043 Tupuriņš Vilis 1950 Valmiera 843 710 707 683 666 662 626 596 574 567 520 500 7654 10
11004 Zariņš Juris 1961 Magnēts 875 854 851 848 743 731 688 686 666 655 0 0 7597 11
11002 Bužs Igors 1961 Meridiāns 1000 1000 994 898 863 0 0 0 0 0 0 0 4755 12
11013 Zariņš Jānis 1958 RVRU 794 680 635 565 544 0 0 0 0 0 0 0 3218 13
11009 Lūsa Jānis 1959 SIA"Taces" 621 608 604 549 447 0 0 0 0 0 0 0 2829 14
11015 Andžāns Ēriks 1958 Sigulda 674 573 559 483 0 0 0 0 0 0 0 0 2289 15
11006 Lagzdiņš Ainārs 1960 MONA 779 678 617 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2074 16
11014 Sproģis Aivars 1962 Sigulda 550 475 418 301 0 0 0 0 0 0 0 0 1744 17
11016 Zvirbulis Eduards 1960 US 593 583 479 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1655 18
11400 Augulis Jānis 1957 OK Sigulda 696 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 696 19
11003 Saliņš Jānis 1958 GNP 667 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 667 20
11005 Zariņš Pēteris 1961 MONA 628 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 628 21
11010 Brakšs Andris 1963 53 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
V40 Grupa NR.21 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
21010 Strautnieks Māris 1957 Burkānciem 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
21006 Magons Kārlis 1950 Rauna 1000 1000 1000 1000 991 970 968 959 948 930 928 922 11616 2
21012 Alksnis Uldis 1952 CATA 1000 1000 1000 1000 996 984 949 949 944 927 921 899 11569 3
21008 Koks Guntis 1956 Saulrīti 999 981 976 975 954 938 936 901 901 900 889 888 11238 4
21020 Padoms Raitis 1953 Limbaži 1000 908 906 877 860 843 838 805 798 796 767 766 10164 5
21001 Pikšens Juris 1950 Limbaži 928 888 870 859 834 828 821 818 801 791 782 770 9990 6
21021 Muzikants Ivars 1957 FM-33 1000 909 883 874 833 816 773 741 739 720 717 713 9718 7
21022 Rollers Uldis 1949 Limbaži 914 869 830 784 773 766 749 749 732 715 710 707 9298 8
21027 Šteinbergs Ilgonis 1943 Salaspils 916 879 848 835 828 813 809 0 0 0 0 0 5928 9
21029 Grundšteins Andris 1955 ELVA-1 903 716 671 622 593 553 526 0 0 0 0 0 4584 10
21007 Ziediņš Viesturs 1955 ELVA-1 805 802 694 608 573 546 0 0 0 0 0 0 4028 11
21009 Kalniņš Andris 1954 ELVA-1 727 636 620 576 566 545 0 0 0 0 0 0 3670 12
21013 Biezais Jānis 1950 Jaunpiebal 1000 974 875 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2849 13
21034 Bisenieks Alvis 1956 Cēsis 846 826 544 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2216 14
21011 Bendiks Mārcis 1955 FM-33 782 698 640 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2120 15
21003 Grinbergs Aivars 1956 SK"Ērgļi" 935 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 935 16
21002 Lapsa Aivars 1953 Saulrīti 689 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 689 17
21004 Dainis Jānis 1956 Vaidava 687 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 687 18
V45 Grupa NR.32 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
32017 Biezais Jānis 1950 Cēsu mežn. 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
32007 Ģipslis Andris 1940 PMK-8 1000 1000 1000 1000 1000 962 949 936 931 893 864 840 11375 2
32027 Lietuvietis Ojārs 1945 LU 1000 1000 1000 978 930 927 926 913 902 902 892 890 11260 3
32013 Ozoliņš Ansis 1943 B&Co 1000 1000 972 944 937 914 887 849 841 824 761 709 10638 4
32020 Dubrovskis Vilis 1943 Iecava 1000 971 930 924 916 892 884 882 849 838 731 692 10509 5
32010 Siliņš Jānis 1949 Prizma 932 925 879 811 810 798 776 750 723 696 0 0 8100 6
32011 Zvirgzds Juris 1942 LU 1000 902 899 872 854 852 808 765 0 0 0 0 6952 7
32001 Kronbergs Agris 1948 Saulrīti 887 868 768 755 690 642 612 0 0 0 0 0 5222 8
32005 Birums Andrejs 1950 ABOS 961 885 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1846 9
32006 Kabanovs Vladimirs 1952 Rīga 934 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 934 10
32002 Tīliks Oļģerts 1949 Saulrīti 668 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 668 11
32009 Cekuls Andris 1952 Elektro 603 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 603 12
32004 Egle Juris 1948 Zemessargi 510 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 510 13
V50 Grupa NR.43 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
43030 Bergs Juris 1938 CRCS 1000 1000 1000 1000 1000 1000 990 970 930 898 878 843 11509 1
43000 Skrastiņš Kārlis 1943 1000 1000 1000 1000 970 941 934 931 912 909 905 845 11347 2
43004 Upacers Guntis 1943 Seniors 1000 983 980 954 953 941 937 922 917 911 900 874 11272 3
43021 Fogelis Gunārs 1941 Auciems 1000 1000 1000 1000 908 906 893 863 814 805 785 776 10750 4
43026 Čakšs Jūlijs 1943 Komunālpro 968 903 893 888 869 864 860 851 817 796 795 786 10290 5
43001 Grahoļskis Antons 1940 Metāls 1000 945 895 873 867 842 834 828 827 814 783 754 10262 6
43029 Pāss Pēteris 1941 3.CP 1000 951 931 925 915 842 809 804 766 714 712 677 10046 7
43007 Abrubis Jānis 1943 Prizma 1000 1000 1000 923 896 877 804 801 800 668 0 0 8769 8
43019 Kalniņš Andris 1938 Ādaži 798 737 685 675 675 671 670 664 663 663 663 661 8225 9
43005 Šteinbergs Ilgonis 1943 Rīgas apr. 1000 1000 1000 1000 987 978 939 907 0 0 0 0 7811 10
43028 Mitrevics Māris 1940 GNP 1000 981 910 839 830 795 788 727 668 0 0 0 7538 11
43013 Kalvelis Andris 1940 LMA 928 839 835 824 820 818 783 729 0 0 0 0 6576 12
43010 Aizups Mārtiņš 1947 Limbaži 668 597 591 589 572 536 516 405 348 0 0 0 4822 13
43008 Mārdags Uldis 1947 Seniors 960 902 891 881 761 0 0 0 0 0 0 0 4395 14
43011 Osis Jānis 1938 VMB 958 900 732 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2590 15
43018 Leikarts Imants 1941 Līgatne 583 499 466 463 402 0 0 0 0 0 0 0 2413 16
43036 Mālkalnietis Māris 1942 Sigulda 846 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 846 17
43012 Barviķis Jānis 1946 iuNAMDARIS 843 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 843 18
43003 Dzalbs Staņislavs 1947 727 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 727 19
V55 Grupa NR.62 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
62006 Kalniņš Ivars 1938 RCK 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
62001 Vītiņš Ivars 1935 Cēsis 1000 1000 1000 1000 1000 1000 963 948 923 921 915 907 11577 2
62000 Pīpkalējs Roberts 1930 Limbaži 972 970 944 906 899 892 888 862 809 787 774 755 10458 3
62002 Slaviņš Rodrigo 1939 OK"Kāpa" 1000 1000 1000 932 722 0 0 0 0 0 0 0 4654 4
62007 Šulmeisters Vilnis 1938 Seniors 1000 860 780 675 0 0 0 0 0 0 0 0 3315 5
62008 Bērziņš Dainis 1939 MMI 686 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 686 6
V18 Grupa NR.22 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
22008 Peipiņš Agris 1981 a/p"M.P.L. 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 986 985 11971 1
22012 Sproģis Jevģēnijs 1983 LSV-KLUBS 1000 1000 999 998 994 990 987 962 956 953 917 883 11639 2
22013 Ločmelis Andis 1980 B&Co 1000 1000 1000 1000 992 965 948 940 852 836 829 0 10362 3
22060 Zariņš Jānis 1980 Rozula 1000 1000 988 985 859 840 832 809 782 761 740 713 10309 4
22005 Jansons Artis 1984 STOPKRĀNS 1000 916 899 766 762 642 620 0 0 0 0 0 5605 5
22055 Berķis Gatis 1981 STOPKRĀNS 1000 1000 969 960 837 696 0 0 0 0 0 0 5462 6
22002 Baroniņš Mārcis 1979 Auseklis 1000 1000 1000 985 942 0 0 0 0 0 0 0 4927 7
22004 Graube Artūrs 1983 STOPKRĀNS 949 826 697 645 597 571 0 0 0 0 0 0 4285 8
22065 Štekels Jānis 1982 STOPKRĀNS 758 727 710 557 535 467 0 0 0 0 0 0 3754 9
22000 Bērziņš Edmunds 1980 Jāņmuiža 769 559 543 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1871 10
22007 Kalvāns Linards 1980 Priekuļi 849 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 849 11
22001 Bērziņš Māris 1980 Jāņmuiža 662 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 662 12
22071 Lapsa Oskars 1980 Rozula 637 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 637 13
22026 Tīliks Māris 1980 Cēsu BJSS 631 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 631 14
22003 Porietis Kristers 1982 SKONTO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22067 Indrēvics Gatis 1980 OMT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22059 Balodis Jānis 1980 STOPKRĀNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
V16 Grupa NR.33 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
33008 Svīķis Mārtiņš 1982 Stalbe 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 960 913 878 11751 1
33052 Rencis Oskars 1982 DACVĢ 1000 1000 1000 971 957 957 956 914 899 865 835 826 11180 2
33006 Uzraugs Armands 1983 DACVĢ 1000 1000 1000 1000 1000 980 836 788 781 768 718 683 10554 3
33007 Priedīte Kristaps 1984 KPpartneri 1000 1000 1000 950 941 937 809 795 793 783 689 680 10377 4
33033 Linde Kārlis 1982 RSP 986 919 814 808 770 699 692 689 0 0 0 0 6377 5
33054 Lapsa Aivars 1982 Rozula 933 854 762 759 718 551 551 0 0 0 0 0 5128 6
33009 Peipiņš Agris 1981 1000 1000 1000 1000 957 0 0 0 0 0 0 0 4957 7
33013 Otto Raivis 1984 STOPKRĀNS 866 772 620 576 552 530 451 0 0 0 0 0 4367 8
33014 Jablovskis Jānis 1984 STOPKRĀNS 774 722 709 642 620 593 0 0 0 0 0 0 4060 9
33015 Freimanis Normunds 1985 STOPKRĀNS 788 786 747 546 0 0 0 0 0 0 0 0 2867 10
33011 Dambītis Kārlis 1984 STOPKRĀNS 725 674 513 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1912 11
33018 Bruģis Rolands 1982 Priekuļi 866 727 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1593 12
33010 Kukurs Lauris 1985 STOPKRĀNS 739 545 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1284 13
33003 Porietis Kristers 1982 SKONTO 585 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 585 14
33002 Veiskops Hardijs 1982 SKONTO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33041 Uzraugs Zigmunds 1981 Priekuļi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33000 Birums Jānis 1981 Meridāns 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
V14 Grupa NR.53 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
53008 Lebedoks Ēriks 1985 Meridiāns 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 943 903 11846 1
53053 Rajeckis Mārtiņš 1983 Rozula 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 954 930 890 881 874 11529 2
53012 Pikšens Andris 1983 Limbaži 1000 1000 1000 991 951 912 832 821 790 758 747 727 10529 3
53006 Padoms Mārcis 1983 Limbaži 1000 988 964 951 882 872 767 764 737 729 699 693 10046 4
53010 Koks Andris 1983 Cēsis 977 903 898 796 737 711 693 681 661 645 552 463 8717 5
53044 Cīrulis Normunds 1983 Straupe 756 734 677 577 555 537 536 503 339 0 0 0 5214 6
53022 Siliņš Jānis 1983 Augšciems 1000 949 921 798 744 700 0 0 0 0 0 0 5112 7
53024 Egle Māris 1984 Cēsu 2.psk 903 837 691 659 607 602 493 0 0 0 0 0 4792 8
53020 Berķis Māris 1984 Laimīte 1000 927 838 549 0 0 0 0 0 0 0 0 3314 9
53007 Čerņavskis Kaspars 1983 Straupe 766 623 543 478 443 0 0 0 0 0 0 0 2853 10
53030 Peisenieks Mārtiņš 1984 Laimīte 892 808 663 427 0 0 0 0 0 0 0 0 2790 11
53002 Bruģis Māris 1983 Veselava 932 718 595 486 0 0 0 0 0 0 0 0 2731 12
53031 Tarasovs Ruslans 1984 STOPKRĀNS 760 483 474 453 0 0 0 0 0 0 0 0 2170 13
53004 Jaudzems Kaspars 1984 917 695 545 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2157 14
53009 Kļaviņš Mārtiņš 1983 Rozula 797 768 490 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2055 15
53063 Jansons Artis 1984 RSP 1000 886 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1886 16
53026 Vaivars Jānis 1986 STOPKRĀNS 735 469 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1204 17
53033 Liepiņš Pauls 1983 STOPKRĀNS 670 526 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1196 18
53032 Zāts Pēteris 1984 SSJN 618 435 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1053 19
53037 Grundšteins Kristaps 1983 FM-33 580 456 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1036 20
53027 Vecvanags Ints 1984 STOPKRĀNS 462 406 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 868 21
53035 Zeltiņš Gatis 1983 Prizma 776 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 776 22
53075 Tīrons Jānis 1984 Cēsu PĢ 733 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 733 23
53023 Zaļais Miķelis 1983 Valmiera 503 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 503 24
53025 Laiviņš Kārlis 1985 STOPKRĀNS 485 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 485 25
53017 Muzikants Kristaps 1983 FM-33 443 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 443 26
53029 Zāts Pēteris 1984 Sigulda 415 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 415 27
53034 Dambītis Kārlis 1984 STOPKRĀNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53014 Gabranovs Jānis 1984 Līvi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53016 Piļjušins Sandris 1984 Līvi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53018 Bleikšs Ingus 1983 Līvi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
V12 Grupa NR.73 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
73001 Pilābers Aivis 1985 AP 1000 1000 1000 1000 1000 941 924 905 866 865 844 820 11165 1
73031 Krastiņš Krists 1986 Meridiāns 1000 1000 978 935 927 927 923 919 902 875 873 864 11123 2
73069 Šūpulnieks Raimonds 1985 Priekuļi 1000 1000 1000 963 935 918 917 901 865 864 808 778 10949 3
73003 Pizāns Sandis 1985 Straupe 1000 1000 1000 1000 833 815 783 776 775 769 764 753 10268 4
73048 Ducens Kārlis 1985 Meridiāns 1000 1000 941 884 865 806 759 730 672 642 642 611 9552 5
73009 Koks Edgars 1985 Cēsu PĢ 835 828 825 731 726 697 682 680 655 633 629 490 8411 6
73052 Garkājs Edgars 1986 Priekuļi 840 796 792 780 770 748 693 635 596 535 491 491 8167 7
73045 Šulcs Artūrs 1986 Stalbe 1000 753 741 710 703 661 642 626 590 544 536 489 7995 8
73000 Linde Mārtiņš 1985 RSP 1000 1000 933 912 834 821 775 694 586 0 0 0 7555 9
73055 Ādminis Aivis 1986 Straupe 755 748 702 646 643 624 609 579 559 516 496 495 7372 10
73044 Vīns Mārcis 1986 Straupe 840 776 714 680 647 624 597 578 421 349 0 0 6226 11
73036 Aleksējevs Aleksejs 1986 Cēsu PĢ 872 789 750 622 594 583 544 512 391 0 0 0 5657 12
73011 Veitmanis Ritvars 1986 Stalbe 755 750 719 633 598 505 504 485 396 0 0 0 5345 13
73021 Lebedoks Ēriks 1985 US 1000 1000 1000 1000 1000 0 0 0 0 0 0 0 5000 14
73037 Grosbergs Kaspars 1986 Stalbe 891 597 596 561 528 507 429 419 373 0 0 0 4901 15
73058 Ūdris Mārtiņš 1985 Rīga 673 671 605 604 526 375 328 0 0 0 0 0 3782 16
73005 Millers Mārtiņš 1986 Meridiāns 925 797 677 673 0 0 0 0 0 0 0 0 3072 17
73035 Bezdelīga Raimonds 1986 Stalbe 704 640 476 475 322 269 0 0 0 0 0 0 2886 18
73054 Cimbulis Gatis 1985 Ģimnāzija 684 486 443 441 0 0 0 0 0 0 0 0 2054 19
73042 Sičiks Igors 1986 Stalbe 617 519 472 383 0 0 0 0 0 0 0 0 1991 20
73056 Tarasovs Anatolijs 1987 STOPKRĀNS 787 727 411 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1925 21
73013 Balodis Artis 1986 Priekuļi 812 674 423 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1909 22
73047 Endele Emīls 1986 Pastariņa 644 629 617 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1890 23
73050 Zelčs Mārtiņš 1986 PastariņaS 645 616 589 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1850 24
73155 Pūpols Kristaps 1986 Pastariņa 663 543 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1206 25
73034 Dumpis Oskars 1986 Pastariņa 732 434 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1166 26
73057 Eglītis Roberts 1986 STOPKRĀNS 701 440 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1141 27
73043 Grabis Jānis 1986 Stalbe 571 524 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1095 28
73026 Buzis Artis 1985 Cēsu 1.psk 520 506 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1026 29
73028 Višņovs Andrejs 1986 Priekuļi 613 410 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1023 30
73059 Sarapovs Andris 1986 Stalbe 557 406 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 963 31
73049 Mežciems Mārtiņš 1985 Līvi 428 364 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 792 32
73014 Kreilis Pēteris 1985 PastariņaS 767 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 767 33
73038 Kaļiga Anatolijs 1986 Stalbe 456 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 456 34
73046 Caps Andris 1986 Cēsu PĢ 363 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 363 35
73051 Ķirsis Jānis 1985 Raiskums 343 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 343 36
73053 Briška Agris 1985 Stalbe 327 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 327 37
73033 Ostapko Māris 1986 Straupe 273 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 273 38
V10 Grupa NR.80 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
80000 Pilābers Jānis 1987 Straupe 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 12000 1
80011 Ozoliņš Kristaps 1988 Limbaži 1000 1000 1000 1000 930 887 863 798 762 758 754 748 10500 2
80008 Spalviņš Ivo 1987 Rauna 1000 1000 1000 1000 821 789 776 774 677 667 656 0 9160 3
80005 Veitmanis Sandis 1987 Stalbe 759 668 523 469 416 384 383 316 0 0 0 0 3918 4
80016 Bukavs Jānis 1988 Priekuļi 878 687 584 433 422 340 0 0 0 0 0 0 3344 5
80015 Jansons Māris 1987 STOPKRĀNS 825 658 604 556 0 0 0 0 0 0 0 0 2643 6
80004 Ugors Jurģis 1987 PastariņaS 1000 704 502 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2206 7
80003 Zariņš Jānis 1987 Rauna 904 489 403 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1796 8
80018 Gruzde Elvis 1987 Veselava 923 861 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1784 9
80014 Treijs Artis 1987 Straupe 691 556 535 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1782 10
80013 Būmanis Mārtiņš 1988 STOPKRĀNS 598 596 540 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1734 11
80010 Šaicāns Aivis 1987 Cēsu 2.psk 1000 641 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1641 12
80001 Uzraugs Jānis 1988 Meridiāns 598 394 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 992 13
80007 Liepiņš Ģirts 1987 Cēsu 2.psk 602 332 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 934 14
80002 Bārdiņš Andris 1987 Cēsu 2.psk 861 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 861 15
80009 Blūms Kaspars 1987 Priekuļi 650 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 650 16
80017 Roze Edgars 1987 Jelgava 500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 500 17
V8 Grupa NR.92 Vērtē 12 kārtas no 24 kārtām.
=======================================================================================================================
NR Uzvārds, vārds Dz.g. Kolektīvs Kārtu rez. Punkti Vieta
=======================================================================================================================
92006 Lebedoks Juris 1989 US 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 997 996 981 979 11953 1
92002 Svīķis Kristaps 1989 Stalbe 1000 1000 1000 995 949 866 860 856 826 747 711 709 10519 2
92000 Gaiķis Edgars 1989 Priekuļi 1000 1000 1000 1000 1000 1000 946 816 743 586 0 0 9091 3
92007 Spalviņš Nauris 1989 Rauna 1000 1000 956 882 848 753 749 729 666 604 523 0 8710 4
92003 Bozis Kaspars 1989 Straupe 1000 1000 1000 1000 935 784 748 619 514 335 0 0 7935 5
92001 Dzikēvičs Miķelis 1989 Limbaži 899 799 733 656 616 0 0 0 0 0 0 0 3703 6
92021 Rāviņš Gatis 1989 Cēsis 828 648 374 356 0 0 0 0 0 0 0 0 2206 7
92023 Martins Kristaps 1991 842 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 842 8
=======================================================================================================================
* Meridiānā`97 ir startējis 531 dalībnieks.
1997.gada septembris
Rezultāti - Dagnis Kaņepe - dkanepe@exchange.telekom.lv
Kustīgā bilde - Māris Kalējs - maris@mail.lv